Wiosenny Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodów Powiatowy Turniej Piłki Nożnej - Koło 2024 IV Międzyszkolny Turniej Warcabowo - Szachowy, Pniewo 2024 Szkolny Turniej Szachowy 2024 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego 2023 Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach Igrzysk Dzieci SZS Wielkopolska 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas IV-VIII 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III Dzień Sportu 2023 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej na Orliku Koło 2023 Szkolny Turniej Bilardowy 2023 Szkolny Turniej Szachowy 2023 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego listopad 2022 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-IV i V-VIII 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego kwiecień 2022 Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2022 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2021 Turniej warcabowy 2021

Sport szkolny

Wiosenny Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodów

W sobotę 23 marca 2024 roku r. o godzinie 9.00 został rozegrany w naszej szkole  Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Chodów, który  skierowany był do wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych, średnich i osób dorosłych. Nad przebiegiem rozgrywek czuwała p. Stańczak. Swoją obecnością zaszczycił nas  Pan wójt Marek Kowalewski, który dokonał otwarcia turnieju. Po powitaniu wszystkich zawodników odbyła się krótka odprawa techniczna podczas której omówiono najważniejsze sprawy związane z zawodami. Zmagania przeprowadzone zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Po sprawdzeniu obecności oraz skojarzeniu par rozpoczęto pierwszą rundę. Pojedynki odbywały się w skupieniu i ciszy. Po zaciętych pojedynkach miejsce pierwsze zdobył p. Marcin Łuczak reprezentant dorosłych, na drugim miejscu znalazła się uczennica szkoły średniej Magdalena Grędecka, a miejsce trzecie zdobył nasz uczeń Bartosz Bazaniak. Dodatkowo wójt ufundował trzy puchary. Jeden dla najlepszej kobiety, który zdobyła p. Katarzyna Nadolska, dla najlepszego zawodnika szkoły ponadpodstawowej, który przypadł Magdalenie Grędeckiej  i puchar dla najlepszego zawodnika szkoły podstawowej, który otrzymał Bartosz Bazaniak.

Wszyscy uczestnicy turnieju  otrzymali pamiątkowe medale udziału w turnieju.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom turnieju raz jeszcze serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia za rok.

Oto tabela wyników końcowych.