LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI " Papieromaniacy" "Piórkiem i węglem" SuperKoderzy SPORT KLUBY-zajęcia relaksacyjno- taneczne SPORT KLUBY- zajęcia z piłki nożnej

SPORT KLUBY- zajęcia z piłki nożnej

ROK szkolny 2020/2021

Udział p. E. Stańczak w szkoleniu zorganizowanym przez Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu i zdobycie certyfikatu pozwolił na zorganizowanie zajęć pozalekcyjnych z piłki nożnej, których celem była poprawa i monitoring stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po powrocie do zajęć stacjonarnych.

W II semestrze uczniowie klas 2-4 brali udział w pozalekcyjnych zajęciach sportowych z piłki nożnej w ramach programu w tzw. SPORT KLUBIE. Zajęcia odbywały się w każdy czwartek na 7 godz. lekcyjnej.

ROK szkolny 2021/2022

W ramach ministerialnego program WF z AWF „ Aktywny powrót do szkoły” 28 uczniów
 z klas 4-8  uczestniczyło w pozalekcyjnych zajęciach sportowych z piłki nożnej. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu.

Braliśmy udział w konkursie nr 1

"Napisz WF z AWF bez używania długopisu"

ROK szkolny 2022/2023

W ramach ministerialnego program WF z AWF „ Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości” 16 uczniów z klas 1-4  uczestniczyło w pozalekcyjnych zajęciach sportowych z piłki nożnej. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu i dokumentowane były online. Celem zajęć była poprawa kondycji fizycznej. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie będą kontynuować zajęcia w nowym roku szkolnym. Na zakończenie zajęć dzieci przejdą obowiązkowe  testy sprawności.

ROK szkolny 2023/2024

Uczniowie zakwalifikowani do programu program WF z AWF „ Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości" kontynuują zajęcia w nowym roku szkolnym raz w tygodniu.

Dzieci doskonalą  umiejętności techniczne w poszczególnych elementach gry w piłkę nożną oraz doskonalą taktyczne  umiejętności indywidualne i zespołowe w organizacji gry w ataku i w obronie.

Niektóre ćwiczenia wykonywane przez uczestników Sport Klubu.

ćwiczenia z czucia piłki

ćwiczenia z czucia piłki 1