PROGRAM DZIAŁAŃ SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W CHODOWIE Konkursy SKO / Okładka i banknot - kwiecień 2024 Światowy Dzień Oszczędzania / 31 X 2023 SKO konkurs międzyklasowy "Doskonała klasa" Konkursy SKO / październik 2023 Konkursy SKO / kwiecień 2023 Konkursy SKO / październik 2022 Warto oszczędzać w SKO / Konkurs dla kl.IV - VIII / kwiecień 2022 Różne konkursy SKO / wyniki / kwiecień 2022 Eko - Zabawka SKO / Konkurs dla klas I - III / kwiecień 2022 Kraina Oszczędzania i Pioseneczki SKO / październik 2021 Przywrócić naszą Ziemię - wyniki konkursów SKO Test wiedzy ekonomicznej / kwiecień 2021 Bankomat SKO i Karta płatnicza SKO / październik 2020 Serwetka SKO i Tropiciele Fortuny - gra / październik 2019 Moja Moneta i Banknot Stulecia / październik 2018 Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej dla kl.II - III / kwiecień 2018 Zadania z Oszczędzania / kwiecień 2018 Jestem EKO z SKO i Śmieciostworek / kwiecień 2018 Jesień z SKO, Skarbonka SKO, Okładka Kroniki SKO / październik 2017

Moja Moneta i Banknot Stulecia / październik 2018

W związku z hasłem Październik – miesiącem oszczędzania", SKO zachęca wszystkich chętnych uczniów z klas I-III do udziału w konkursie plastycznym:

"Moja moneta"

Celem konkursu jest:

- rozpowszechnianie działalności SKO,
- rozwijanie pomysłowości, inwencji twórczej i zdolności

plastycznych uczniów,
- kształtowanie aktywnych form spędzania czasu

z rodziną ,
- promowanie działań w ramach obchodów 100 rocznicy

odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zadaniem dzieci jest wykonanie projektu monety
z gliny, gipsu, modeliny, styropianu,… itp. materiałów w formie przestrzennej.

Wskazane jest zaangażowanie rodziców przy wykonywaniu pracy przestrzennej (z ograniczeniem do ukierunkowania dziecka).

Uwaga!!!

Pracę plastyczną należy złożyć u opiekuna SKO
do 26 października 2018 r.

------------------------------------------

SKO serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas IV – VIII i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie plastycznym:

"Banknot Stulecia"

Celem konkursu jest:
- rozpowszechnianie działalności SKO,
- rozwijanie kreatywności, fantazji, wyobraźni

plastycznej uczniów;
- promowanie działań w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

Projekt banknotu może być wykonany dowolną techniką, na kartce formatu A4 lub A5.

Prace konkursowe oceniane będą przez powołaną do tego celu komisję, która będzie brała pod uwagę samodzielność przy wykonywaniu prac, pomysłowość, estetykę oraz zgodność z tematyką konkursu.

Uwaga!!!

Pracę plastyczną należy złożyć u opiekuna SKO
do 26 października 2018 r.

...............................................................................................................................

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO SKO dla klas I - III

„Moja Moneta”

Do 29 października złożono u opiekuna SKO tylko 6 prac konkursowych, spośród których komisja wyłoniła 3 najlepsze, a ich autorom przydzieliła następujące miejsca:

Kamila Wardzińska, klasa II

Wiktoria Przybysz, klasa III

Justyna Nawrocka, klasa II

Dyplomy oraz upominki zafundowane przez Bank Spółdzielczy w Kłodawie wręczono laureatom 31 X podczas obchodów Światowego Dnia Oszczędzania.

WYNIKI KONKURSU SKO dla klas IV –VIII i gimnazjum

Banknot Stulecia”

Do 29 października złożono u opiekuna SKO 11 prac konkursowych, spośród których komisja wybrała 3 najciekawsze, zgodne z regulaminem konkursu. Autorzy wybranych prac zajęli następujące miejsca:

Maciej Grabski, klasa IV b

Gabriela Izdebska, klasa IV b