Wydarzenia i uroczystości w przedszkolu

Spotkanie z policjantem 2023

We wrześniu przedszkolaki poznawały zasady bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach. Aktywnie uczestniczyli w codziennych zajęciach poznając także zasady ruchu drogowego.. 26 pażdziernika b.r. miały okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności na spotkaniu zorganizowanym przez dzielnicowego asp Mirosława Sławińskiego. Przedszkolaki chętnie brały udział w pokazach przygotowanych przez KKP w Kole: asp Grzegorza Węglarka, sierż.szt Dorotę Szczyżańską oraz sierż.szt Konrada Rybickiego. Dzieci obejrzały także film edukacyjny o bezpieczeństwie i potrafiły wskazać właściwe zachowania. To było ważne spotkanie. Przedszkolaki obiecały respektować poznane zasady zachowania i starać się bezpiecznie postępować.