Wydarzenia i uroczystości w przedszkolu

Dzień Pluszowego Misia 2023

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Z tej okazji w dniu 27 Listopada przedszkolaki świętowały - Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim milutkim przyjacielem. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Dzieci wspólnie ze swoimi misiami bawiły się przy piosenkach: Dwa malutkie misie, Jadą, jadą misie.

Poznały historię święta, wykonały prace plastyczne oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych. Ten wyjątkowy dzień był pełen radości i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że spędziły ten dzień ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.smiley