IV Międzygminny Turniej Szachowy "Szach-Mat" Kłodawa 2024 Wiosenny Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodów Powiatowy Turniej Piłki Nożnej - Koło 2024 IV Międzyszkolny Turniej Warcabowo - Szachowy, Pniewo 2024 Szkolny Turniej Szachowy 2024 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego 2023 Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach Igrzysk Dzieci SZS Wielkopolska 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas IV-VIII 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III Dzień Sportu 2023 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej na Orliku Koło 2023 Szkolny Turniej Bilardowy 2023 Szkolny Turniej Szachowy 2023 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego listopad 2022 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-IV i V-VIII 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego kwiecień 2022 Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2022 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2021 Turniej warcabowy 2021

Sport szkolny

Dzień Sportu 2023

KLASY  I - III

1 czerwca, jak co roku, obchodziliśmy Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu Szkolnego. Uczniowie kl.I-III rywalizowali w konkurencjach klasowych, drużynowych i indywidualnych. Wcześniejsze losowanie pozwoliło na utworzenie trzech mieszanych drużyn rywalizujących w konkurencjach zwinnościowych. Najwięcej emocji wzbudziło zadanie z wykorzystaniem balonów modelujących. Uczniowie musieli je samodzielnie napompować i utworzyć jak najdłuższy łańcuch. W tej konkurencji najważniejsza była wspólna praca, starsi pomagali młodszym, a młodsi głośno ich dopingowali. Zdobyte punkty zasiliły ogólne drużynowe konto.

Po 12 konkurencjach najlepsza okazała się drużyna „C”, drugie miejsce drużyna „A”, a trzecie drużyna „B”. Wszyscy otrzymali „słodkie” nagrody i ogromne brawa za wytrwałość.

W konkurencjach klasowych wyłoniono MISTRZÓW ZBIJAKA I MURARZA. Te bardzo popularne wśród uczniów dwie gry tylko pozornie są proste. Wymagają sporej zwinności i refleksu. Tytuły mistrzowskie zdobyli:

# w „Murarzu” - Amelia Roszczyk kl.I, Szymon Śmigiel kl.II,Maja Okupska kl.III,

# w „Zbijaku”-Amelia Roszczyk kl.I, Jakub Wachowski kl.II, Oliwier Zasadzki kl.III.

W konkurencjach indywidualnych uczniowie rywalizowali w skokach dodawanych i rzutach do celu. Wyłoniono zwycięzców w kategorii chłopców i dziewcząt. Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy.

KLASY  IV - VIII

Uczniowie klas 4-8 Dzień Dziecka spędzili na rozgrywkach sportowych. Od rana wystartował trójbój lekkoatletyczny. Do zawodów mógł przystąpić każdy uczeń. Zdecydowało się na to 5 dziewcząt i 15 chłopców. Zaczęliśmy od skoku w dal. Mistrzem w tej konkurencji okazał się Karol Bożuchowski, który wynikiem 4m53cm zdobył maksymalna liczbę punktów.Tuż za nim uplasował sie Filip Wilma z wynikiem 4m47 cm i na miejscu trzecim Krzysztof Bartkowski z wynikiem 3 m 93 cm. Wśród dziewcząt najlepiej skoczyła Martyna Kotlińska - 3m29cm. Następną konkurencją był bieg po kopercie. Najlepszy czas z dziewcząt " wybiegała" Julia Łaszcz, z chłopców Karol Bożuchowski. Ostatnią konkurencją w trójboju był rzut zza głowy piłką lekarską. W kategorii dziewcząt najdalej udało się rzucić Julce Łaszcz, natomiast wsród chłopców najlepszym zawodnikiem okazał się Filip Wilma, piłkę "posłał" na 13m 25 cm.

Wyniki trójboju lekkoatletycznego

Kategoria dziewcząt 4-8

I miejsce Julia Łaszcz

II miejsce Martyna Kotlińska

III miejsce Nadia Wiktorska

Kategoria chłopców 4-8

I miejsce Karol Bożuchowski

II miejsce Krzysztof Bartkowski

III miejsce Szymon Kaniewski

Po trójboju drużyny( utworzone w drodze losowania) zagrały mecz piłki nożnej.

Po sportowej rywalizacji przystąpiliśmy do turnieju 13 Gra o wszystko
( wzorowanym na turnieju 99 Gra o wszystko). Zawodnicy konkursu wykonywali zadania sprawnościowe, zręcznościowe, intelektualne oraz  bazujące na losowości. Po każdej konkurencji odpadała jedna osoba, która najsłabiej poradziła sobie z danym zadaniem. Uczeń Karol Bożuchowski  pozostał  w grze po wyeliminowaniu 12 graczy i  wygrywał konkurs.

To był dzień pełen pozytywnych emocji, radości i pięknej sportowej rywalizacji.