IV Międzygminny Turniej Szachowy "Szach-Mat" Kłodawa 2024 Wiosenny Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodów Powiatowy Turniej Piłki Nożnej - Koło 2024 IV Międzyszkolny Turniej Warcabowo - Szachowy, Pniewo 2024 Szkolny Turniej Szachowy 2024 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego 2023 Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach Igrzysk Dzieci SZS Wielkopolska 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas IV-VIII 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III Dzień Sportu 2023 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej na Orliku Koło 2023 Szkolny Turniej Bilardowy 2023 Szkolny Turniej Szachowy 2023 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego listopad 2022 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-IV i V-VIII 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego kwiecień 2022 Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2022 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2021 Turniej warcabowy 2021

Sport szkolny

IV Międzyszkolny Turniej Warcabowo - Szachowy, Pniewo 2024

W piękny słoneczny, choć nieco mroźny styczniowy poranek reprezentacja naszej szkoły wybrała się do Pniewa na turniej szachowy i warcabowy. Czwarty raz młodzi stratedzy rywalizowali o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w kategoriach drużynowych oraz indywidualnych. Efektem zmagań są dwa „złote” puchary zdobyte w kategorii drużynowej oraz złote i srebrne medale w kategoriach indywidualnych. Rywalizowaliśmy z zawodnikami ze szkoły w Pniewie i Wólce Czepowej. Nasi zawodnicy wygrali wszystko co było do wygrania. Dość powiedzieć, że o tym kto zajął drugie miejsce zadecydował czas trwania partii. Franek rozegrał najszybszą partię w historii…nie zdążyłam nawet uruchomić aparatu fotograficznego i był MAT. Kacper znowu,  już w czwartym ruchu zbił 5 pionków przeciwnika. Emocje były spore, niektóre partie były bardzo wyrównane. Zwycięstwo cieszy wtedy jeszcze bardziej. Drużynę szachową tworzyli : Jakub Grzelak i Franciszek Osmól. W skład  drużyny warcabowej wchodzili : Iga Jaskólska, Justyna Nawrocka, Kacper Śliwiński i Wojciech Bartkowski. Mieliśmy także zawodnika rezerwowego –Michała Grzelaka, który wspierał mentalnie kolegów. Na szyjach wszystkich zawodników zawisły  błyszczące medale a gablota szkolna wzbogaciła się o dwa piękne puchary.

M.Sadowska