IV Międzygminny Turniej Szachowy "Szach-Mat" Kłodawa 2024 Wiosenny Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodów Powiatowy Turniej Piłki Nożnej - Koło 2024 IV Międzyszkolny Turniej Warcabowo - Szachowy, Pniewo 2024 Szkolny Turniej Szachowy 2024 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego 2023 Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach Igrzysk Dzieci SZS Wielkopolska 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas IV-VIII 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III Dzień Sportu 2023 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej na Orliku Koło 2023 Szkolny Turniej Bilardowy 2023 Szkolny Turniej Szachowy 2023 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego listopad 2022 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-IV i V-VIII 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego kwiecień 2022 Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2022 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2021 Turniej warcabowy 2021

Sport szkolny

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej - Koło 2024

Dzisiaj tj. 21 marca uczniowie naszej szkoły: Wojciech Bartkowski, Igor Sierocki, Mikołaj Nowak, Oliwier Zasadzki, Michał Grzelak i bramkarz Kacper Śliwiński wraz z p. Stańczak udali się na Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci SZS Wielkopolska. Zaczęliśmy z małymi perypetiami, najpier zrezygnował z gry zawodnik ( a chętnych było wielusmiley),  więc zostaliśmy bez rezerwowego, później spóźnił się autobus i o mały włos nie wystąpilibyśmy w turnieju. Ale to koniec pecha. Znaleźlismy się w grupie ze szkołą z Powiercia i Koła. Wyszliśmy z grupy jako drudzy, więc musieliśmy zagrać ze szkołą , która wyszła z grupy A z pierwszej pozycj. Okazali się nimi nasi sąsiedzi zza miedzy, zawodnicy szkoły nr 1 w Kłodawie. Trochę miny nam zrzedły, bo dobrze znamy tych chłopaków z turnieju w halówkę i z klubu. Zmobilizowalismy się i już po pierwszych dwóch minutach prowadziliśmy jeden zero, następnie przeciwnicy strzelili nam bramkę i zaczęły się rzuty karne. Świetne strzały wykonali Igor i Wojtek, a nasz bramkarz- Kacper obronił dwa rzuty przeciwników. Po tych rzutach wiedzieliśmy, że mamy 2 miejsce i tak zostało . W pojedynku finałowym przegraliśmy ze szkołą nr 5 w Kole.

Z dumą wieźliśmy puchar, aby pochwalić się nim w szkole.

Cieszymy się, bo to pierwszy puchar zdobyty w turnieju piłki nożnej w szkole.