IV Międzygminny Turniej Szachowy "Szach-Mat" Kłodawa 2024 Wiosenny Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodów Powiatowy Turniej Piłki Nożnej - Koło 2024 IV Międzyszkolny Turniej Warcabowo - Szachowy, Pniewo 2024 Szkolny Turniej Szachowy 2024 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego 2023 Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach Igrzysk Dzieci SZS Wielkopolska 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas IV-VIII 2023 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III Dzień Sportu 2023 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej na Orliku Koło 2023 Szkolny Turniej Bilardowy 2023 Szkolny Turniej Szachowy 2023 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego listopad 2022 Szkolny Turniej Warcabowy klas I-IV i V-VIII 2022 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego kwiecień 2022 Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2022 Powiatowe Mistrzostwa w Futsalu - Koło 2021 Turniej warcabowy 2021

Sport szkolny

10 grudnia br. na hali MOSiR w Kole odbył się Powiatowy Turniej w Futsalu w ramach wielkopolskich rozgrywek młodzieży szkolnej. Do rywalizacji stanęli przedstawiciele ośmiu gmin powiatu kolskiego.
Gminy reprezentowały szkoły z  Kłodawy, Dąbia, Powiercia, Barłóg, Kościelca, dwie drużyny ze szkoły nr 2 i 5  z Koła oraz Chodów. Turniej rozpoczął się potyczkami w dwóch grupach. Rywalizację zaczęliśmy od dwóch wygranych meczów z Powierciem (3:0),  Barłogami ( 4:0) i remisem ze Szkołą Podstawową nr 2 Koło. O miejscu wyjścia z grupy zdecydowała ilość zdobytych bramek, wtedy okazało się, że mamy ich trochę mniej niż drużyna z Koła. Musieliśmy zagrać mecz ze zwycięzcą grypy B i tu zaczęły się schody, pierwsza przegrana z Kłodawą (1:2) uniemożliwiła nam grę o wyższe niż trzecie miejsce. Pełni nadziei zaczęliśmy mecz z drużyną S.P. Koło z którą w rozgrywkach grupowychj zremisowaliśmy.
Niestety nie wytrzymaliśmy tego kondycyjnie (drużyna liczyła tylko sześciu zawodników, mieliśmy tylko jednego rezerwowego), w dodatku małej kontuzji uległ Mateusz, która wykluczyła go z gry. Zdobyliśmy miejsce IV najbardziej nielubiane przez zawodników, bo tuż za podium. Apetyty były większe, ale cieszymy się, że udało nam się zagrać parę fajnych pojedynków w super sportowej atmosferze, czwarte miejsce  na osiem drużyn, to też duży sukces naszej niedużej wiejskiej szkoły.

6 grudnia br. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole odbył się Powiatowy Turniej w Futsalu rocznika 2009 i młodszych. W turnieju uczestniczyło 8 szkół wyłonionych na szczeblu gmin. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach. Niestety trafiliśmy do „ grupy śmierci”. Zmierzyliśmy się z drużyną ze S.P. w Dąbiu, Kole oraz Kłodawie, niestety wszystkie mecze przegraliśmy. Chociaż każda stracona  bramka powodowała u chłopaków nerwowość i zniechęcenie mimo wszystko walczyli do końca. Możemy być  dumni z ich postawy na boisku, gdyż pokazali naprawdę serce do gry.