Konkurs języka angielskiego- Pniewo 2021

W dniu 23.06.2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Chodowie wybrali się do Pniewa do Szkoły Podstawowej im.Św.Faustyny na konkurs języka angielskiego. Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział uczniowie klasy 7 i 8. Patrycja Bartkowska, Piotr Lankiewicz, Gabriel Hruciuk, Wiktor Szafoni, Szymon Wojtera.
Konkurs składał się z 3 arkuszy: słuchania ze zrozumieniem, znajomości leksyki i gramatyki oraz testu wiedzy o krajach anglojęzycznych.
Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz torbę słodkości, a pierwsze trzy miejsca nagrody książkowe ufundowane przez księdza Tomasza Jackowskiego dziekana Parafii Krośniewice oraz Marka Kowalewskiego Wójta Gminy Chodów. Nasi uczniowie zajęli 2 i 3 miejsce.

Miejsce 2- Patrycja Bartkowska

Miejsce 3 - Wiktor Szafoni