Wydarzenia i uroczystości w przedszkolu

Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka był wesołym wydarzeniem. Ten dzień przedszkolaki spędziły w towarzystwie Smoka Dinka. Już od rana pojawił się w grupie maluchów. Wspólne zabawy, tańce, pobyt na placu zabaw i posiłek ze smokiem był miłą niespodzianką. Najmłodsi próbowali także swych sił w prostych konkurencjach sportowych. Grupy starsze wzięły udział w pieszym rajdzie - Wielka Wyprawa. Starszaki otrzymały różne zadania do wykonania, a także szczegółową instrukcję poruszania się w terenie. Świetnie się bawiąc docierały do wyznaczonych celów. Każde pokonanie etapu potwierdziły wspólnym zdjęciem. Swoje zmagania zakończyły na polanie przy stawie. W uroczej scenerii wiosennego parku odpczęły przed powrotem do przedszkola. Po krótkiej przerwie bawiły się jeszcze na placu zabaw. W tym szczególnym dniu wszystkim dopisywał humor. Dzieci otrzymały kolorowe balony i słodkości. To był dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.